Force Rab Gel SF red

TOP 1 v kategorii Cyklistické rukavice

Force Rab Gel SF red

FORCE Rukavice RAB gel červené: Když Komfort Setká S Výkonem Jste vášnivý cyklista, který hledá perfektní společníka na letní výjezdy? Nebo snad začínáte a chcete si již od...
Doporučená nabídka Yesshop.cz

Skladem • Více variant79 Kč97 % • 6 168 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant75 Kč94 % • 3 349 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč82 % • 496 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant66 Kč98 % • 293 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma100 % • 1 356 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 10 833 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč99 % • 5 298 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant45 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant69 Kč93 % • 686 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant69 Kč85 % • 3 337 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant89 Kč131 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč97 % • 53 022 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Značka

• pohodlné gelové polstrování
    • podle tabulky velikostí jsem objednal tu správnou
    • mají poutka na jednodušší sundavání
    • nejsou přehnaně drahé
    • poutka na sundavání nevypadají moc bytelně a jsou přišitá přímo na tenkou látku vnější strany rukavice

Chtěl jsem rukavice bez prstů, které budou mít poutka na sundavání. V několika obchodech jsem nepochodil (některé rukavice sice něco mají, ale vesměs je to dost nepraktické), tak jsem nakonec objednal online. Nechtěl jsem dávat za rukavice 1000Kč a tohle se zdálo jako dobrý kompromis. Rukavice jsou fajn, ale i tak jsem trochu zklamaný kvalitou provedení poutek na sundávání. Snad chvíli vydrží. Míval jsem rukavice, které měly mezi prsty našité kusy provázku a všechno bylo udělané poctivě a pevně přišité. Nic podobného jsem teď ale nikde neviděl...bohužel.

Plně vyhovují.

Značka
Délka
krátké
Období
letní

FORCE Rukavice RAB gel červené: Když Komfort Setká S Výkonem

Jste vášnivý cyklista, který hledá perfektní společníka na letní výjezdy? Nebo snad začínáte a chcete si již od začátku dopřát kvalitu, která podpoří váš nový koníček? FORCE Rukavice RAB gel červené jsou právě pro vás!

V těchto rukavicích se snoubí dokonalý komfort a výkon. Nechte své ruce dýchat díky velmi prodyšné horní straně, a současně si užívejte maximální pohodlí díky GEL výstelkám v dlaních. Dlouhý spodní lem zápěstí poskytuje optimální podporu a bezpečný pocit při každém záběru pedálů.

A víte co? Už žádné nepříjemné překvapení při jízdě! Silikonové protiskluzové prvky na dlaních zajišťují, že váš úchop zůstane pevný a neklouzavý i v těch nejintenzivnějších okamžicích. Zesílená oblast úchopu koženkou navíc zvyšuje odolnost rukavic a prodlužuje jejich životnost.

Někdy je potřeba rukavice rychle sundat a díky poutkům pro snadnější stáhnutí to bude hračka. A když už jsme u toho, vnější strana palce z jemného froté je jako stvořená pro otírání nosu, aniž byste museli přerušit svou jízdu.

Výjimečný design v červené barvě přitom zajistí, že budete na silnici nejen vidět, ale i viditelní. Materiál kombinující polyuretan, nylon a polyester zaručuje dlouhotrvající pohodlí a odolnost.

Nebojte se dát svým rukám to nejlepší a vyberte FORCE Rukavice RAB gel červené. Jízda na kole bude od nynějška nejen příjemnější, ale i stylovější.

Hlavní Benefity:

• GEL výstelky: Absorbují otřesy a snižují únavu rukou, což vám umožní delší a pohodlnější jízdu.
  • Prodyšná síťovina: Udrží vaše ruce svěží i během horkých letních dnů.
  • Silikon-protiskluz: Zajišťuje pevný úchop řídítek, takže se můžete plně soustředit na cestu.
  • Praktičnost: Poutka pro snadné sundávání a froté na palci pro komfortní otírání nosu.
  • Odolný materiál: Dlouhodobá kvalita a odolnost díky kombinaci polyuretanu, nylonu a polyesteru.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

OK

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• pohodlné gelové polstrování
    • podle tabulky velikostí jsem objednal tu správnou
    • mají poutka na jednodušší sundavání
    • nejsou přehnaně drahé

Plně vyhovují.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Ty same kupuji opakovane
  • , zakoupeno v kupkolo.cz

• rukavice sedí, funkci splňují dobře

ok

• Kvalita